Umów się na wizytę

Umów się na wizytę

Zobacz więcej

Anna Ziomek

Anna jest absolwentką psychologii klinicznej i zdrowia na Uniwersytecie SWPS w Warszawie oraz posiada tytuł podyplomowy z zakresu „Seksuologii Klinicznej – Opiniowanie, Edukacja, Terapia” uzyskany na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Jej edukację uzupełnia zaawansowany kurs Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR II Stopień), szkolenie z terapii schematów oraz terapii par z zaburzeniami seksualnymi. Aktualnie kontynuuje naukę, będąc na czteroletnim kursie psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Szkole Terapii Poznawczo-Behawioralnej Centrum CBT-EDU w Warszawie.

Zobacz więcej

Małgorzata Obszyńska

Małgorzata zdobyła tytuł magistra psychologii na Uniwersytecie SWPS w Warszawie, poszerzyła swoje kompetencje, kończąc studia podyplomowe z Seksuologii Klinicznej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz program Kryzys i Interwencje Kryzysowe na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu.

Małgorzata zdobywała doświadczenie zawodowe w organizacji Niebieska Linia, gdzie zajmowała się problematyką przemocy, oferując pomoc osobom w trudnych sytuacjach życiowych.

Zobacz więcej

Anna Pietrzak

Z wyróżnieniem ukończyła studia magisterskie na Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie, specjalizując się w Psychologii Klinicznej i Psychoterapii. Ukończyła również Studium Psychoterapii Uzależnień w Fundacji Vis Salutis w Łodzi.

Praktyki odbyła w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie na Oddziale Leczenia Zespołów Abstynencyjnych, na Oddziale Dziennym oraz w Poradni metadonowej. Staż zawodowy realizowała w Wojewódzkim Ośrodku Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Łomży, pracując zarówno na Całodobowym Oddziale Terapii Uzależnień, jak i na Oddziale Dziennym.

Zobacz więcej

Jacek Szefler

Jacek jest absolwentem Akademii Pedagogiki Specjalnej, ukończył Studium Terapii Uzależnień oraz Studium Pomocy Psychologicznej dla Par w Instytucie Psychologii Zdrowia w Warszawie. Aktualnie pogłębia swoją wiedzę w zakresie psychoanalizy, uczestnicząc w szkoleniach w Instytucie Studiów Psychoanalitycznych im. Hanny Segal.

Zobacz więcej

Marta Ozimkowicz-Samul

Marta jest dyplomowanym psychologiem, zdobyła tytuł magistra na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Ukończyła również czteroletnią Szkołę Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej na tym samym uniwersytecie.

W naszym zespole Marta wykorzystuje swoją wiedzę i doświadczenie w pracy z młodzieżą począwszy od 14 roku życia oraz z osobami dorosłymi. Specjalizuje się w diagnozie i terapii szerokiego zakresu problemów, takich jak zaburzenia nastroju, lękowe, psychosomatyczne, zaburzenia osobowości, a także w pracy z zachowaniami ryzykownymi, w tym samookaleczeniami. Posiada także doświadczenie w diagnozie i terapii zaburzeń neurorozwojowych, w tym ze spektrum autyzmu oraz ADHD.

Zobacz więcej

Karolina Durka

Karolina jest certyfikowanym psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym z bogatym doświadczeniem zawodowym. Ukończyła z wyróżnieniem Szkołę Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS pod kierownictwem dr hab. Agnieszki Popiel i dr Ewy Pragłowskiej. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji i regularnie bierze udział w kursach oraz szkoleniach poruszających problematykę pracy z osobami o różnym obrazie klinicznym.

Dlaczego warto wybrać MindPort Syntonia?

Nasz zespół składa się z doświadczonych terapeutów specjalizujących się w pracy z młodzieżą, dorosłymi i rodzinami, oferujących wsparcie w szerokim zakresie problemów emocjonalnych i behawioralnych.

Doświadczenie

Oferujemy terapie indywidualne, grupowe i rodzinne zarówno w gabinecie (ul. Kopalniana 22a/5, 01-321 Warszawa Bemowo), jak i online, aby dopasować się do Twojego napiętego harmonogramu.

Dostępność

Nasze terapie integrują różne podejścia, takie jak terapia poznawczo-behawioralna (CBT), terapia psychodynamiczna i inne, aby dostarczyć spersonalizowanej opieki, która naprawdę działa.

Holistyczne podejście

Zapewniamy ciepłe, wspierające i nieoceniające środowisko, gdzie możesz czuć się swobodnie, aby wyrazić swoje myśli i uczucia.

Bezpieczne środowisko

W czym możemy Ci Pomóc?

Nastrój

Lęk

Odżywianie

Trauma

Seksualność

Osobowość

Uzależnienia

Relacje

Interwencja kryzysowa

Sen

Stres

Inne

Kontakt z konsultantem

 

Nie wiesz, którą terapię wybrać? Skontaktuj się z naszym konsultantem, który pomoże Ci znaleźć odpowiednią ścieżkę wsparcia.

Grupy wsparcia

 

Pokonujesz wyzwania i dzielisz się wsparciem wspólnie z innymi.

Terapia online

 

Terapia dostępna z dowolnego miejsca.

Terapia par

 

Odbudowujemy więź emocjonalną i zrozumienie partnera.

Terapia grupowa i rodzinna

 

Tworzymy zdrowe relacje i rozwiązujemy konflikty.

Terapia indywidualna

 

Wspieramy w rozwiązywaniu problemów i równowadze emocjonalnej.

Jak możemy Ci Pomóc?

Diagnostyka psychologiczna

 

Diagnostyka funkcjonowania intelektualnego (IQ), diagnostyka osobowości

Psychotechnika

 

Badania psychotechniczne dla kierowców i operatorów.

Inne nasze usługi

Aktualności

W naszym dynamicznym świecie, gdzie każdego dnia stajemy przed nowymi wyzwaniami, trauma stała się tematem, który dotyka wielu z nas,
Uzależnienie jest złożonym zaburzeniem psychicznym, które charakteryzuje się kompulsywnym poszukiwaniem i zażywaniem substancji lub angażowaniem się w określone działania, pomimo
W obliczu nieustających zmian, niepewności globalnej i codziennych wyzwań, zdrowie psychiczne staje się tematem o coraz większym znaczeniu. Żyjemy w