Terapia par

Terapia grupowa

Interwencja kryzysowa

Konsultacja seksuologiczna

Terapia uzależnień

Terapia indywidualna

Terapia par

Terapia grupowa

Interwencja kryzysowa

Konsultacja seksuologiczna

Terapia uzależnień

Terapia indywidualna

Psychoterapia

Konsultacja seksuologiczna

Seksualność jest istotną częścią naszego życia, ale czasami problemy w tej sferze mogą powodować znaczny dyskomfort emocjonalny. W MindPort Syntonia oferujemy profesjonalne konsultacje seksuologiczne, które mogą pomóc w rozwiązaniu wielu problemów seksualnych.

Nasze spotkania seksuologiczne są skierowane do osób borykających się z różnymi problemami seksualnymi, w tym:

 • zaburzeniami erekcji;
 • zaburzeniami wytrysku;
 • brakiem orgazmu;
 • obniżeniem libido;
 • dyspareunią, pochwicą;
 • uzależnieniem od pornografii;
 • uzależnieniem od masturbacji;
 • problemami dotyczącymi tożsamości płciowej;
 • niepokojem dotyczącym własnej seksualności;
 • problemami w związku, związanymi ze sferą seksualną.

 

To tylko niektóre z problemów, które można rozwiązać dzięki konsultacjom seksuologicznym. Seksualność to bardzo szeroka dziedzina, a powyższa lista to tylko wybrane problemy z całego spektrum kwestii dotyczących tej sfery. Jeśli zauważyłeś u siebie problem, który nie jest wymieniony powyżej, również zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy tu, aby pomóc Ci zrozumieć i rozwiązać problemy seksualne, które wpływają na Twoje życie.

Interwencja kryzysowa

Czasami życie rzuca nam wyzwania, które wydają się przekraczać naszą zdolność do radzenia sobie. W takich chwilach, interwencja kryzysowa może być niezbędnym krokiem, aby odzyskać kontrolę i poczucie bezpieczeństwa. 

 

Nasze usługi interwencji kryzysowej są przeznaczone dla osób, które znalazły się w punkcie krytycznym swojego życia i doświadczają intensywnych emocji. To może obejmować osoby, które były narażone na przemoc, doświadczyły zagrożenia dla zdrowia lub życia, były świadkami dramatycznych wydarzeń lub doświadczają silnych stanów emocjonalnych, które prowadzą do izolacji społecznej.

 

Nasze podejście do interwencji kryzysowej ma na celu szybkie przywrócenie poczucia bezpieczeństwa, zarówno fizycznego jak i emocjonalnego, aby pomóc Ci przetrwać kryzys i poczuć, że nie jesteś sam.

Terapia grupowa i grupy wsparcia

Czasami, mimo że czujemy się samotni w naszych doświadczeniach, istnieją inne osoby, które przechodzą przez podobne sytuacje. Terapia grupowa i grupy wsparcia oferują szansę na dzielenie się doświadczeniami i uczuciami z innymi, co może prowadzić do lepszego zrozumienia siebie i swoich problemów. Grupy wsparcia i terapia grupowa mogą dostarczyć nowych perspektyw, pomocy i wsparcia od osób, które naprawdę rozumieją, przez co przechodzisz.

Terapia uzależnień

Uzależnienie może przybierać wiele form, a my w MindPort Syntonia jesteśmy tu, aby pomóc Ci odzyskać kontrolę. Nasza terapia uzależnień jest skierowana do osób borykających się z uzależnieniem od różnych substancji i zachowań, w tym:

 • alkoholu,
 • narkotyków,
 • leków,
 • nikotyny,
 • innych substancji psychoaktywnych,
 • hazardu,
 • komputera (np. gier komputerowych, social mediów),
 • seksu
 • i wielu innych.

 

Każda podróż do zdrowia zaczyna się od jasno zdefiniowanego celu. Nasze podejście do terapii uzależnień polega na partnerstwie z naszymi klientami, wspólnym określeniu celów i opracowaniu indywidualnego planu terapeutycznego.

 

Edukacja to kluczowy element terapii uzależnień - pomaga to naszym klientom zrozumieć mechanizmy, które stoją za ich uzależnieniem, a następnie odnosić te informacje do swojego życia, poszerzając perspektywę refleksji na temat własnych problemów i przyczyn uzależnienia.

 

Podczas początkowych sesji skupiamy się również na identyfikacji mocnych stron klienta i określeniu pożądanych zmian. Ilość spotkań z terapeutą jest zawsze uzgadniana z klientem i dostosowywana do jego potrzeb - jesteśmy świadomi, że terapia to dynamiczny proces, którego czas trwania nie zawsze da się dokładnie określić.

 

Ważne jest, aby pamiętać, że samo zdecydowanie się na terapię jest już wielkim krokiem w kierunku zdrowienia. Zapraszamy Cię do rozpoczęcia tej podróży z nami, w kierunku życia, które jest wolne od uzależnienia.

Psychoterapia par, małżeństw oraz rodzin

Każda relacja czy to partnerska, małżeńska czy rodzinna, ma swoje wzloty i upadki. Niekiedy te problemy mogą wymagać wsparcia profesjonalisty. Nasza terapia par i rodzin jest skoncentrowana na pomocy w zrozumieniu wzajemnych potrzeb, poprawie komunikacji i radzeniu sobie z konfliktami w sposób konstruktywny. Pomożemy Ci przełamać negatywne wzorce, zrozumieć dynamikę relacji i budować silniejsze i zdrowsze związki.

Psychoterapia indywidualna dla młodzieży i dorosłych

Nasza oferta psychoterapii indywidualnej jest skierowana do osób na każdym etapie życia - zarówno młodzieży, jak i dorosłych. Nasz zaufany zespół terapeutów angażuje się w proces terapeutyczny, który jest dostosowany do unikalnych potrzeb i doświadczeń każdego klienta.

 

Zajmujemy się szerokim zakresem problemów, począwszy od zaburzeń nastroju, takich jak depresja, przez problemy w pracy - stres, problemy z pracą w zespole, po problemy w kontaktach społecznych i zaburzenia odżywiania, takie jak anoreksja i bulimia.

 

Zarówno w przypadku trudności w relacjach - jak problemy w małżeństwie, konflikty rodzinne, jak i w przypadku indywidualnych wyzwań - takich jak różnego rodzaju nerwice czy problemy emocjonalne po utracie bliskiej osoby, nasi terapeuci są tutaj, aby Ci pomóc. Specjalizujemy się także w terapii osób z syndromem PTSD (zespół stresu pourazowego), które doświadczyły traumatycznych zdarzeń, takich jak wypadki, sytuacje zagrażające życiu czy bycie świadkiem tragicznego wydarzenia.

 

Niezależnie od tego, z jakim wyzwaniem się zmagasz - presją rówieśników, stresem związanym ze szkołą, problemami rodzinnymi, trudnościami w życiu zawodowym, problemami w relacjach czy problemami zdrowia psychicznego - nasza psychoterapia indywidualna jest skonstruowana tak, aby Ci pomóc. Wspólnie pracujemy nad poprawą Twojego samopoczucia, zrozumieniem Twoich doświadczeń i rozwijaniem umiejętności radzenia sobie z wyzwaniami.

Kopalniana 22a/5

01-321 Warszawa Bemowo

biuro@mindport.pl

883 100 153

Kontakt