Jacek Szefler

Psychoterapeuta Integracyjny, Specjalista Terapii Uzależnień

Jacek jest absolwentem Akademii Pedagogiki Specjalnej, ukończył Studium Terapii Uzależnień oraz Studium Pomocy Psychologicznej dla Par w Instytucie Psychologii Zdrowia w Warszawie. Aktualnie pogłębia swoją wiedzę w zakresie psychoanalizy, uczestnicząc w szkoleniach w Instytucie Studiów Psychoanalitycznych im. Hanny Segal.

 

Z bogatym doświadczeniem w pracy z osobami dotkniętymi syndromem DDA i współuzależnieniami, Jacek rozwijał swoje kompetencje zawodowe w Centrum Odwykowym – Poradnia Uzależnień i Współuzależnienia, gdzie do dnia dzisiejszego prowadzi terapię zarówno indywidualnie, jak i grupowo. Jego praktykę kliniczną wspiera doświadczenie zdobyte w Ośrodku Dziennym Terapii Uzależnienia od Alkoholu i Współuzależnienia w Działdowie.

 

W naszej poradni, MindPort Syntonia, Jacek wykorzystuje podejście integracyjne, dostosowując techniki terapeutyczne do indywidualnych potrzeb pacjentów. Zajmuje się terapią osób uzależnionych od substancji psychoaktywnych, a także prowadzi terapię par i osób z uzależnieniami, wzbogacając nasz zespół o swoje cenne doświadczenie i empatyczne podejście do każdego przypadku.

 

Jego praca jest regularnie poddawana superwizji, co gwarantuje najwyższe standardy usług oferowanych w naszym gabinecie.

Umów się na wizytę

Umów się na wizytę