Anna Ziomek

Psycholog, Psychoterapeuta Poznawczo-Behawioralny w trakcie szkolenia

Anna jest absolwentką psychologii klinicznej i zdrowia na Uniwersytecie SWPS w Warszawie oraz posiada tytuł podyplomowy z zakresu „Seksuologii Klinicznej – Opiniowanie, Edukacja, Terapia” uzyskany na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Jej edukację uzupełnia zaawansowany kurs Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR II Stopień), szkolenie z terapii schematów oraz terapii par z zaburzeniami seksualnymi. Aktualnie kontynuuje naukę, będąc na czteroletnim kursie psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Szkole Terapii Poznawczo-Behawioralnej Centrum CBT-EDU w Warszawie.

 

Anna zdobywała doświadczenie kliniczne na oddziale psychiatrycznym dla dzieci i młodzieży w Szpitalu Rehabilitacyjnym w Konstancinie-Jeziornej. Jej specjalizacja obejmuje psychoterapię CBT dla dorosłych i młodzieży, z szerokim zakresem doświadczenia w diagnozie i pracy terapeutycznej nad depresją, zaburzeniami lękowymi (również u osób neuroatypowych), kryzysami rozwojowymi i trudnościami adaptacyjnymi.

 

Anna prowadzi terapie skierowane do osób doświadczających trudności w relacjach oraz tych, którzy zmierzają się z dysfunkcjami seksualnymi i brakiem satysfakcji z życia seksualnego. Jej podejście jest ukierunkowane na wspieranie pacjentów w osiąganiu trwałych zmian i poprawie jakości życia, wykorzystując przy tym indywidualnie dostosowane strategie terapeutyczne.

 

Jako cenny członek zespołu MindPort Syntonia, Anna przynosi swoją wiedzę, empatię i zaangażowanie w pracy z pacjentami, dążąc do zapewnienia im skutecznej pomocy i wsparcia na każdym etapie terapii.

Umów się na wizytę

Umów się na wizytę